Bezpečnost a čistota
na prvním místě

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby, které chápeme jako ucelený systém činností.

Více informací o firmě

Úklidové služby

Poskytujeme komplexní úklidové služby s orientací na zákazníka, jeho potřebám a hygieně daných prostor s cílem vytvářet příjemné pracovní prostředí. Věnujeme také pozornost environmentální politice a používáme k úklidovým činnostem ekologicky nezávadné chemické prostředky.

Bezpečnost

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby, které chápeme jako ucelený systém činností přímého výkonu služby na stanovišti ostrahy objektu, recepce a převozu finančních hotovostí, rozhodovacího procesu zaměstnanců vedení společnosti s cílem zabezpečit kvalitní výkon služby a ochranu oprávněných zájmů zákazníka.

Zjistit více

Facility management

Poskytujeme vybrané FM služby s cílem celkové přidané hodnoty pro zákazníka s nastavením optimálního řízení a koordinace provádění podpůrných služeb od jednoho dodavatele a celkovou úsporou v nákladech na tyto služby.

Zjistit více

O firmě

Hlavním směrem činnosti firmy A-ROYAL Service s.r.o. je zajišťování fyzické ostrahy majetku a osob, recepční služby, přeprava finančních hotovostí, služby související se správou a údržbou budov a úklidové služby.

21

let na trhu

550

zaměstnanců

100+

spokojených zákazníků

a-royal.cz

Ozvěte se nám.

Zjistěte co vám můžeme nabídnout nebo si můžete prohlédnout naše reference, které vám rádi zašleme.

+420 311 600 376

Plzeňská 1729
266 01  Beroun
navigovat

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.