Bezpečnost a čistota
na prvním místě

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby, které chápeme jako ucelený systém činností.

Více informací o firmě

Úklidové služby

Poskytujeme komplexní úklidové služby s orientací na zákazníka, jeho potřebám a hygieně daných prostor s cílem vytvářet příjemné pracovní prostředí. Věnujeme také pozornost environmentální politice a používáme k úklidovým činnostem ekologicky nezávadné chemické prostředky.

Bezpečnost

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby, které chápeme jako ucelený systém činností přímého výkonu služby na stanovišti ostrahy objektu, recepce a převozu finančních hotovostí, rozhodovacího procesu zaměstnanců vedení společnosti s cílem zabezpečit kvalitní výkon služby a ochranu oprávněných zájmů zákazníka.

Zjistit více

Facility management

Poskytujeme vybrané FM služby s cílem celkové přidané hodnoty pro zákazníka s nastavením optimálního řízení a koordinace provádění podpůrných služeb od jednoho dodavatele a celkovou úsporou v nákladech na tyto služby.

Zjistit více

O firmě

Hlavním směrem činnosti firmy A-ROYAL Service s.r.o. je zajišťování fyzické ostrahy majetku a osob, recepční služby, přeprava finančních hotovostí, služby související se správou a údržbou budov a úklidové služby.

21

let na trhu

550

zaměstnanců

100+

spokojených zákazníků

a-royal.cz

Ozvěte se nám.

Zjistěte co vám můžeme nabídnout nebo si můžete prohlédnout naše reference, které vám rádi zašleme.

Připravujeme nový
kontaktní telefon

Osov 110
267 25  Osov
navigovat

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.