Kamerové systémy

Účinný prostředek pro snížení kriminality a vandalismu.

Nabízíme profesionální i ekonomické řešení pro vaše objekty, prodejny, sklady či rodinné domy.

Kamerové systémy jsou v oblasti zabezpečení skvělým pomocníkem. S jejich pomocí lze jednoduše identifikovat pachatele a pořídit důkaz o konání trestné činnosti. Přítomnost kamerových systému působí preventivně a odrazuje potencionální pachatele.

Klademe důraz na výběr vhodné technologie, ale také na odborném způsobu instalace. Nejčastěji spolupracujeme se společnost HikVision a Samsung. Jsme schopni navrhnout to nejlepší řešení, vhodné pro charakter vašeho objektu.

Kamery k měření teploty lidského těla

Jedná se o vysoce přesné termovizní kamery, speciálně vyvinuty k měření teploty lidského těla. Dokáží zprostředkovat informaci o teplotě v reálném čase, přesnou detekci, rychlý screening atd. Ve srovnání s ručními bodovými teploměry jsou mnohonásobně efektivnější, a navíc mohou kamery selektovat osoby se zvýšenou teplotou ve velkém davu a skupinách lidí.

Určeno pro vstupní prostory kritické infrastruktury, výrobních a administrativních subjektů.

Velkou předností termovizní kamery je, že nevyžaduje přímý kontakt pracovníka ostrahy (vrátný, recepční, bezpečnostní pracovník…) s potenciálně nakaženou osobou.

a-royal.cz

Ozvěte se nám.

Zjistěte co vám můžeme nabídnout nebo si můžete prohlédnout naše reference, které vám rádi zašleme.

Připravujeme nový
kontaktní telefon

Osov 110
267 25  Osov
navigovat

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.