Bezpilotní systémy – „drony“

Co je dron a k čemu se používá?

Dron je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo létat samostatně pomocí naprogramovaných letových plánů nebo pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. 

Bezpilotní letadla se používají často v armádě k průzkumným i útočným letům. Používají se také k mnoha civilním úkolům, například k hašení požárů, policejnímu sledování nebo průzkumu terénu. Díky cenové dostupnosti se začínají hodně využívat i pro zábavu, nebo pro komerční létání.

K čemu využíváme drony my?

Letecké video

Vytvoříme špičkové letecké záběry na zakázku, natočíme vám krásné přelety nad krajinou a zachytíme tak vaší firemní nebo soukromou událost. Naše videa vypadají stejně jako natočené z helikoptéry. Samostatná výroba je však desetkrát levnější. 

Zpracování videa

Získejte kvalitní video, které vám sestříháme, ozvučíme a uložíme na DVD či do datového uložiště. Nabízíme střih, barevnou korekci, přidání grafiky, hudby, základní zvukový mix, dodatečné úpravy detailů, export.

Fotografie

Letecká fotografie díky dronům získá nový rozměr. Nabízíme vám fotografie ve 4K kvalitě, které jsou srovnatelné s nejlepšími leteckými fotografy na světě.

Geo služby 

Nabízíme letecké mapování, ortofotomapy, 3D mapy a další. Díky našim speciálním dronům můžeme fotit z nižší výšky, proto námi dodávané mapy mají výrazně vyšší rozlišení za lepší cenu než tradičně pořizované mapy.

Výškové inspekce, analýza tepelně-izolačních vlastností objektu 

Nabízíme vám efektivnější a bezpečnější cestu, jak provést inspekci v těžko dostupných lokalitách. Jako výstup takové inspekce vám můžeme nabídnout standartní 4K video či fotografie, ale také výstup ze speciální termovizní kamery. 

a-royal.cz

Ozvěte se nám.

Zjistěte co vám můžeme nabídnout nebo si můžete prohlédnout naše reference, které vám rádi zašleme.

Připravujeme nový
kontaktní telefon

Osov 110
267 25  Osov
navigovat

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslaný dotaz nebo požadavek prostřednictvím tohoto formuláře.